Reference

0 awesome comments!
Česká asociace squashe

 Mgr. Martin Vojtovič spolupracuje s Českou asociací squashe od roku 2015 jako hlavní fyzioterapeut mužské, ženské i juniorské reprezentace. Hlavní náplní spolupráce je doprovod a odborný zdravotní dohled na mezinárodních reprezentačních akcích a turnajích. V rámci reprezentačních soustředění byl Mgr. Vojtovičem navržen a vytvořen preventivní cvičební program podle kterého se členové širších výběrů jednotlivých reprezentačních týmů v průbehu celé sezóny připravují.

Technology Florbal Mladá Boleslav

Mgr. Martin Vojtovič z Kinisi centra fyzioterapie působí v Technology Florbal Mladá Boleslav od roku 2015 jako hlavní fyzioterapeut mužského A-týmu. Hlavní náplní jeho práce je doprovod a odborný zdravotní dohled na mezinárodních akcích, turnajích a důležitých ligových a pohárových zápasech. Dále se Mgr. Vojtovič podílí na zdravotně-kondiční přípravě hráčů v průběhu celé sezóny.
Od probíhající sezóny 2016/2017 plánujeme hlubší rozšíření spolupráce fyzioterapeutických služeb s centrem fyzioterapie Kinisi.

ACEMA Sparta Praha Florbal

 S fyzioterapeutkou Bc. Michaelou Hrickovou spolupracujeme, jako klub Acema Sparta Praha Florbal, již 5. sezónu. Kromě práce s A-týmem mužů má zkušenosti i s mladšími kategoriemi a to v rámci klubových fyziokonzultací, kde neřeší pouze akutní úrazy, ale i preventivní programy pro zmenšení rizik úrazů, vadné držení těla, jednostrannou zátěž a odstranění chybných pohybových stereotypů.
S prací fyzioterapeutky jsme po celou dobu spolupráce velice spokojeni.

Tomáš Vaněček, Praha

 Chodím do centra KINISI cca 3 měsíce a vždy jsem byl spokojený. Personál je velice příjemný, ochotný a skutečně rozumí zdraví. Hodiny probíhají v pohodové atmosféře, ale člověk si mákne. Prostředí je úplně nový a pěkný. Hodně sil a pevného zdraví :-).

 

Magdaléna Fišerová

 Jsem velmi spokojená, ráda se vracím. Špičková péče, vysoká odbornost, individuální přístup ke klientovi. Pan fyzioterapeut je velmi ochotný, vstřícný a trpělivý. Zkrátka kvalita v každém směru.

Veronika VInšová, Praha

 Vždy naprosto spokojená a po každé terapii vidím značné vysledky. Terapeutka Lenka Augustínová je naprosto skvělá...
Je perfektní fyzioterapeutka, která má profesionální, velice milý a ohleduplný přístup. Krásné prostředí. Jsem nadmíru spokojená.

Kateřina Bernardová, 57 let, Praha

 Fyzioterapeutka Lenka Augustinová je, díky své teoretické výbavě, praktickým umem a zkušenostmi, odborníkem zřejmě z jiné galaxie :)... mám letité problémy s páteří, ale dosud jsem nepotkala člověka/profesionála jako je ona! Je příkladem toho, když člověk dává do své profese VŠECHNO - včetně srdce a duše! Děkuji za její služby s pokorou a obrovským respektem...

Stanislav Klíma

 Příjemné prostředí, profesionální a osobní přístup. Určitě se domluvime a vratime.